پیام فرستادن
تماس با ما

تماس با شخص : Mike nie

شماره تلفن : 8613713851846

WhatsApp : +8613713851846

Free call

فعالیتهای توسعه سالانه سالانه 2019

December 26, 2019

آخرین اخبار شرکت فعالیتهای توسعه سالانه سالانه 2019

سالانه سالانه O utdoor D evelopment A ctivities

در بیست و یکم دسامبر سال 2019 ، چهار مجموعه فعالیت های توسعه در فضای باز که توسط این شرکت سازماندهی شده است با موفقیت به پایان رسید.

محتوای این آموزش Ourdoor شامل پیش گرم کردن مینی بازی ها ، Big Footboards ، Pearl Travel و بسیاری پروژه های دیگر بود که برای تست استقامت ، همکاری و همبستگی کارمندان طراحی شده اند.

مجموعه تیم

دست گرمی بازی کردن

پس از Pre-warming Mini-games ، شور و شوق همه افزایش یافت. آموزش سازماندهی تیم جدید تا انتخاب کاپیتان ، نام تیم و شعار ، و نیاز به همه را در کمترین زمان با اعضای تیم آشنا می کند ، نشان داد که کل روند نمی تواند از خرد و قدرت جمعی جدا شود. سرمربی تیم زرد ، سان شیاولینگ ، همیشه تیم های هم تیمی خود را بعد از هر بازی پروژه تشویق می کرد ، به طوری که کارمندان احساس گرمی تیم ، اعتماد متقابل را داشتند و باعث تحریک افتخار جمعی هر یک از اعضا و اعتماد به نفس هر هم تیمی می شدند.

کاپیتان انتخابات

صفحه کلید بزرگ

سفر مروارید

"هیچ فرد کاملی وجود ندارد ، فقط یک تیم عالی." در جلسه سخنرانی پایانی ، همه با اشتیاق صحبت کردند. Tian Miaomiao از وزارت دارایی گفت که او از طریق آموزش چیزهای زیادی آموخته است و بعداً این موارد را در مورد کار خود اعمال می کند. شی جین ، که به مدت نه سال در تیم تحقیق و توسعه فعالیت می کند ، سخنان شگفت انگیزی را ارائه داد که از این شرکت و تیم بخاطر ایجاد ارزش خود در این بستر ، بسیار سپاسگزار بود. همچنین هشت کارمند از ادارات مختلف مانند بخش کیفیت ، گروه تولید ، اداره برنامه ریزی ، گروه فروش و غیره وجود دارد که همه با اشتیاق صحبت می کنند تا درک درونی خود را بیان کنند.

اشتراک و خلاصه

از طریق این آموزش در فضای باز ، کارکنان عمیقاً اهمیت همکاری و ارتباطات را احساس می کردند که پایه و اساس خوبی برای کارهای آینده بود. همکاران در تمرینهای عملی آموختند ، در یادگیری تجربی تغییر کردند ، سود زیادی کسب کردند و بینش بیشتری نسبت به زندگی داشتند. پس از تجربه شادی موفقیت حاصل از فداکاری ، همکاری و شجاعت ، همه عمیقاً جوهره "مسئولیت ، همکاری و اعتماد به نفس" را احساس کردند و تمام مسئولیت هایی را که به عنوان عضوی از تیم بر عهده گرفته بودند ، حس کردند.

قهرمان

علاوه بر این ، ما همیشه تحت فشار و فشار شدید قرار داریم ، بستن به طبیعت ، تنفس هوای تازه و استحمام در آفتاب گرم زمستان برای ما در بهبود کارآیی کار ، بسیج شوق و اشتیاق کار و فراهم آوردن پایه ای محکم برای ما بسیار کمک خواهد کرد. ساخت انسان دوستانه شرکت و توسعه پایدار.

عکس گروهی

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

mike.nie@xinhaixun.com
+8613713851846
13713851846
aslannie
8613713851846